PostHeaderIcon O programie

Informacje o programie LUCULLUS
Baza produktów
Lucullus zawiera bazę ponad 1000 produktów spożywczych i potraw, która opiera się na wynikach amerykańskiego narodowego programu badania żywności U.S. Department of Agriculture, http://www.nal.usda.gov/fnic/foodcomp
Składniki pokarmowe
W przeciwieństwie do innych programów tego typu, produkty spożywcze w bazie Lucullusa opisane są pod kątem aż 80 składników pokarmowych, które można wybierać według aktualnej potrzeby. Za jego pomocą można więc tworzyć w pełni zbilansowane jadłospisy, realizujące zarówno założenia diet odchudzających, jak i diet leczniczych.
Diety
Tworząc jadłospisy w programie Lucullus można podporządkować się wymaganiom dowolnej diety (od wegetariańskiej po optymalną), a nawet stworzyć nową według własnego pomysłu.
Normy
Realizacja norm przedstawiona jest w formie tabeli i kolorowych wykresów. Do Lucullusa można dodawać własne normy, dostosowane do zaleceń lekarza.
Potrawy i dania
Bazę produktów spożywczych można dowolnie powiększać o własnoręcznie dodawane przepisy na potrawy i dania. Ozdób je zdjęciami i stwórz własną książkę kucharską lub podziel się sprawdzonymi recepturami z innymi użytkownikami Lucullusa! Do tego celu polecamy nasze Forum
Eksport i import
Lucullus zapewnia możliwość przenoszenia między komputerami i programami praktycznie wszystkich możliwych ustawień i danych, w tym jadłospisów oraz przepisów na potrawy i dania.
Jadłospisy
Układanie jadłospisów z Lucullusem oszczędza czas i usprawnia pracę. Gotowe jadłospisy można wydrukować w wybranej formie i od razu wręczyć pacjentowi.
 

Serdecznie witamy na stronie programu komputerowego LUCULLUS


Program komputerowy LUCULLUS został stworzony z myślą o osobach zawodowo zajmujących się układaniem jadłospisów. Przeznaczony jest do komercyjnego wykorzystania bez żadnych dodatkowych warunków i opłat! A po zakupieniu programu przez rok zapewniamy darmowe aktualizacje!
Podstawowymi zaletami programu LUCULLUS są jego elastyczność i wszechstronność. Każdy profesjonalny dietetyk z łatwością może dostosować go do własnych potrzeb, zarówno jeśli chodzi o diety, normy, składniki, jak i elementy wizualne.
Podstawowe funkcje programu:

  • Baza produktów
  • Skadniki pokarmowe
  • Diety
  • Normy
  • Potrawy i dania
  • Eksport i import
  • Jadłospisy

W dziale do pobrania znajduje się darmowa wersja demonstracyjna programu LUCULLUS! Przetestuj możliwości naszego programu. Zapoznaj się z jego prezentacją. W razie potrzeby zadaj pytanie na forum albo skontaktuj się z twórcami Lucullusa. Jesteśmy otwarci na Wasze rady i sugestie, bo dzięki nim możemy nasz produkt ciągle udoskonalać, aby w pełni dostosować go do Waszych potrzeb.

 

Prezentacje On-Line
Zobacz Lucullusa
w każdą Środę,
o godz. 19:00

WEJDŹ NA PREZENTACJĘ
(Tylko słuchacz i widz)
Prezentacje prowadzimy za pomocą oprogramowania TeamViewer.
tel 695-07-07-07
ustal inny termin, jeżeli nie możesz uczestniczyć w Środowym pokazie
Logowanie
Witamy na stronie Lucullusa - zapraszamy do rejestracji
Sonda
Czy jesteś zainteresowany zakupem programu Lucullus
 

stat4u