PostHeaderIcon Aktualności

PostHeaderIcon Nowa wersja Klucza Pendrive

Wprowadziliśmy nowy rodzaj klucza z licencją. Tak jak poprzednio jest to klucz typu pendrive na USB, ale dodatkowo posiada pamięć flash dostępną dla użytkownika. Pozwala to na instalację programu i wszystkich baz na tym samym pendrive co jest klucz. Tym samym z programu możemy korzystać na dowolnym komputerze gdzie jest wpięty klucz, bez dodatkowych operacji np. kopiowanie bazy. Jest to dodatkowe ułatwienie dla osób, które chcą pracować na kilku komputerach, np szkoła, dom, poradnia dietetyczna itp.

Poprawiony (wtorek, 17 grudnia 2013 01:09)

 

PostHeaderIcon Nowa wersja Demo

W dziale Do pobrania pojawiło się dawno oczekiwane demo programu Lucullus. W tej wersji pracuje również pod Win 8. Jest to pełna wersja programu ograniczona do 30 dni. Zawiera bazę produktów spożywczych opracowaną przez USDA. Baza zawiera ok. 1000 produktów, nazwy przetłumaczone na język polski. Zawiera także Receptury kilku potraw, Normy spożycia i wiele innych. Zachęcamy do pobrania i testowania.

Przed pobraniem konieczne jest zalogowanie się.

Poprawiony (sobota, 14 września 2013 03:45)

 

PostHeaderIcon Jak się rejestrować...

Ze względu na dużą aktywność robotów sieciowych, rejestrujących się na stronie wprowadziliśmy 2 stopniową procedurę tworzenia konta.

1. należy wpisac w polu kontrolnym słowo, które co pewien czas będzie przez nas zmieniane.

2. Klikamy w przycisk POTWIERDŹ. Kliknięcie przeniesie nas na właściwą stronę rejestracji, na której będziemy w stanie dokończyć proces rejestracji konta w systemie.

mamy nadzieję że będą Państwo dla nas wyrozumiali i ta dodatkowa niedogodnośc nie wpłynie na ocenę merytoryczną naszego produktu.

Życzymy miłego testowania i użytkowania Lucullusa.

Administrator

 

Prezentacje On-Line
Zobacz Lucullusa
w każdą Środę,
o godz. 19:00

WEJDŹ NA PREZENTACJĘ
(Tylko słuchacz i widz)
Prezentacje prowadzimy za pomocą oprogramowania TeamViewer.
tel 695-07-07-07
ustal inny termin, jeżeli nie możesz uczestniczyć w Środowym pokazie
Kontrola rejestracji
Jeżeli chcesz się u nas zarejestrować, wpisz w pole poniżej słowo "kumax". Następnie kliknij przycisk POTWIERDŹ. Zostaniesz przeniesiony na stronę na której będziesz mógł dokonać właściwej rejestracji.

Logowanie
Witamy na stronie Lucullusa - zapraszamy do rejestracji
Sonda
Czy jesteś zainteresowany zakupem programu Lucullus
 

stat4u