PostHeaderIcon Oferta

PostHeaderIcon Nasza Oferta

Oferujemy:

1. Program Lucullus – Komputerowy Asystent Dietetyka. LUCULLUS został stworzony z myślą o osobach zawodowo zajmujących się układaniem jadłospisów. Przeznaczony jest do komercyjnego wykorzystania bez żadnych dodatkowych warunków i opłat. Współpracuje z bazą USDA i IŻŻ. Doskonale sprawdza się w poradniach dietetycznych, sanatoriach, a także w szpitalach. Opis funkcji na stronie O programie, a także w pliku Lucullus w pigułce na stronie Do pobrania. Możliwa jest sprzedaż ratalna bez poręczeń i odsetek. Istnieje też możliwość zakupu licencji na czas określony, np. 1/2 roku, rok, wtedy cena ustalana jest indywidualnie.

2. Specjalna licencja EDU.

3. Proponuję również następujące produkty:
a. Komputer (może być notebook) z zainstalowanym Lucullusem jak i oprogramowaniem biurowym
b. Drukarkę lub urządzenie wielofunkcyjne
c. Utworzenie i administrowanie strony internetowej
d. Bezpłatną pomoc w opracowaniu biznesplanu przy składaniu wniosku o dofinansowanie.

4. Prezentację programu i krótkie szkolenie na videokonferencji, na której odpowiemy na dodatkowe pytania. Aby wziąć udział w videokonferencji należy mieć komputer (najlepiej z kamerką), mikrofon, słuchawki oraz oczywiście dostęp do Internetu. Udział w videokonferencji jest całkowicie bezpłatny i niezobowiązujący do zakupu. W przypadku chęci skorzystania prosimy o informację na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , lub tel. 695 07 07 07.

Po rejestracji dodatkowe pliki w dziale Do pobrania, w tym wersja DEMO. DEMO jest w pełni funkcjonalnym programem, w maksymalnej konfiguracji, posiada tylko ograniczenie do 30 dni od pierwszej instalacji. Posiada również bazę produktów USDA.

Wystawiamy faktury VAT.

Poprawiony (czwartek, 19 grudnia 2013 19:43)

 
Prezentacje On-Line
Zobacz Lucullusa
w każdą Środę,
o godz. 19:00

WEJDŹ NA PREZENTACJĘ
(Tylko słuchacz i widz)
Prezentacje prowadzimy za pomocą oprogramowania TeamViewer.
tel 695-07-07-07
ustal inny termin, jeżeli nie możesz uczestniczyć w Środowym pokazie
Logowanie
Witamy na stronie Lucullusa - zapraszamy do rejestracji
Sonda
Czy jesteś zainteresowany zakupem programu Lucullus
 

stat4u